Stomatologia estetyczna


Nadrzędnym celem zawsze był i pozostanie ładny, zdrowy uśmiech oraz zadowolenie Pacjentów, którzy odwiedzają Gabinet. Szeroka gama zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej skierowana jest do wymagających Pacjentów, zainteresowanych najnowszymi technologiami dentystycznymi.
Postęp w dziedzinie materiałów i procedur umożliwia nam na takie kształtowanie wypełnień, których trójwymiarowa struktura odzwierciedli budowę naturalnego zęba.

 

Licówki


Licówki porcelanowe to jedna z metod poprawy estetyki uśmiechu. Szybkość wykonania oraz piękny efekt przekonają wszystkich, którym uśmiech potrzebny jest na co dzień. Skorygujemy małe i niepożądane anomalie Twoich zębów, takie jak odpryśnięcia i złamania szkliwa, przebarwienia zębów.
 

Wybielanie zębów


Wybielanie w gabinecie stomatologicznym pozwala osiągnąć bardzo dobry efekt rozjaśnienia zębów i zachować ich piękny wygląd.
 

Wypełnienia kosmetyczne


Ząb nie jest tworem jednorodnym - stanowi konstrukcję złożoną z elementów o różnych kolorach i właściwościach. Z tego powodu odtworzenie go (kiedy jest uszkodzony) z materiałów kompozytowych stanowi duże wyzwanie.
Stosując nowoczesne materiały i metody możemy odtworzyć brakującą część zęba uzyskując harmonię między czynnością i estetyką. Postęp w dziedzinie materiałów i procedur umożliwia nam na takie kształtowanie wypełnień, których trójwymiarowa struktura odzwierciedli budowę naturalnego zęba