Bezbolesne leczenie zębów

W naszym gabinecie jesteśmy w stanie zaoferować jak najbardziej komfortowe dla pacjenta leczenie stomatologiczne. Poza tradycyjnym opracowywaniem ubytków za pomocą urządzeń rotacyjnych proponujemy również bezbolesne leczenie zębów za pomocą abrazji powietrznej.

Polega to na usuwaniu zmian próchnicowych za pomocą mieszanki abrazyjnej (specjalny ,,piasek’’ stomatologiczny) wtłaczanej pod ciśnieniem na powierzchnię zęba powodując odpryskiwanie zniszczonych chorobowo tkanek.

Jest to proces pozbawiony nawiercania oraz niepowodujący wzrostu temperatury zęba pod wpływem tarcia elementów metalowych wierteł o ząb. A właśnie te dwa procesy odpowiadają za większość nieprzyjemnych odczuć w trakcie wizyt u stomatologa.

Metoda abrazji powietrznej w naszym gabinecie najbardziej przypadła do gustu młodszym pacjentom, ale nie tylko. Sam możesz się przekonać, że leczenie zębów może się odbyć bez ,,borowania’’ i bez bólu!

Dodatkowo na życzenie pacjenta korzystamy z różnych typów znieczuleń, które są dobierane indywidualnie do danego przypadku: znieczulenia powierzchniowe, nasiękowe, przewodowe, doozębnowe, domiazgowe itd. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ma inny próg bólu i staramy się eliminować nieprzyjemne doznania w celu zapewnienia komfortu w trakcie wizyt i w okresie regeneracyjnym po leczeniu.

Do wypełniania ubytków wykorzystujemy najbardziej nowoczesne i trwałe materiały z możliwością doboru koloru z szerokiej palety barw.

Na każde wypełnienie wykonane w naszym gabinecie obowiązuje gwarancja.

telefon