Rekonstrukcja zwarcia

Kompleksowa diagnostyka stomatologiczna

Doświadczenie w diagnozie i leczeniu

Zachowanie zasad biomechaniki

rekonstrukcja zwarcia Warszawa Mokotów

Analiza zwarcia w planowaniu leczenia

Odbudowa naturalnych kształtów zębów

Zapobieganie problemom okluzyjnym

Więcej informacji

Kompleksowa diagnostyka oraz nasze wieloletnie doświadczenie pozwalają na skuteczne leczenie dolegliwości układu narządu żucia.  W jego skład wchodzi kilka ściśle powiązanych ze sobą elementów: kości szczęki, żuchwa, mięśnie, układ nerwowy i oczywiście zęby.

Zaburzenia zwarcia, czyli nieprawidłowości związane z nieodpowiednim kontaktem pomiędzy zębami w szczęce i żuchwie są jedną z poważniejszych nieprawidłowości, które dotykają pacjentów. Nieleczone problemy ze zwarciem z biegiem czasu mogą przekształcić się w chorobę okluzyjną, powodującą m.in. bóle głowy oraz przedwczesne niszczenie zębów.

Do kompleksowego leczenia zaburzeń zwarcia należy również odbudowa zniszczonych zębów. W celu usunięcia wszystkich dolegliwości i następstw, powodujących zniszczenie zębów, przeprowadzamy rekonstrukcje zwarcia, zapewniając odbudowę poprawnych funkcji żucia z jednoczesnym przywróceniem estetycznych i naturalnie wyglądających zębów.

Przeprowadzane przez nas kompleksowe diagnozowanie i leczenie zaburzeń okluzyjnych, to nie tylko protetyczne odbudowy zębów, ale przede wszystkim  usuwanie wielu dolegliwości związanych z funkcjonowaniem całego organizmu.

Kontakt

Stomatologia Poznalscy - Logo

Telefon: ✆ 86 216 63 30

Adres: Ul. Długa 22/2
18-400 Łomża

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: od 08:00 do 18:00,
Sobota i Niedziela: nieczynne.

Formularz kontaktowy

telefon