Paradontoza

Odpowiednie metody leczenia

Precyzyjna diagnostyka / periosonda

Skuteczne leczenie paradontozy

Leczenie paradontozy Warszawa Mokotów

Indywidualny harmonogram leczenia

Kompleksowe zabiegi higienizacyjne

Kiretaż w bezbolesnym znieczuleniu

Więcej informacji

W naszej klinice od wielu lat z sukcesem leczymy parodontozę, stosując najnowsze procedury leczenia, które pozwalają zatrzymać rozwój choroby i uratować własne zęby pacjenta.

Dokładna i kompleksowa diagnostyka pozwala na skuteczne leczenie paradontozy. W leczeniu paradontozy kluczowe jest poprawne rozpoznanie i dokładne badanie kieszonek przy wszystkich zębach.

Indywidualna terapia w naszej klinice polega na usunięciu przyczyny zapalenia przyzębia, czyli bakterii znajdujących się w płytce nazębnej i kamieniu nad i poddziąsłowym.

Kluczową rolę w leczeniu odgrywają przeprowadzane przez nas zabiegi:
–  profesjonalna higienizacja – zabieg profilaktyczny polegający na usunięciu za pomocą ultradźwięków złogów nad – i poddziąsłowych.
–  głębokie czyszczenie kieszonek – tzw. kiretaż wykonywany jest w znieczuleniu, jest to ręczne czyszczenie kieszonek kiretami. Następnie aplikujemy odpowiednie preparaty do oczyszczonych kieszonek.

Po skalingu i zabiegu kurtażu, zalecamy regularne wizyty kontrolne, ponieważ leczenie paradontozy jest długofalowe. Podczas wizyt kontrolnych sprawdzamy głębokość kieszonek oraz higienę jamy ustnej, aby sprawdzić, czy pacjent doczyszcza wszystkie miejsca i które pomija oraz ustalić działania profilaktyczne przeciwdziałające nawrotowi choroby.

Kontakt

Stomatologia Poznalscy - Logo

Telefon: ✆ 86 216 63 30

Adres: Ul. Długa 22/2
18-400 Łomża

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: od 08:00 do 18:00,
Sobota i Niedziela: nieczynne.

Formularz kontaktowy

telefon